Forgot your details?
Create account

SYSTEMY POZIOMEGO OWIJANIA PRODUKTÓW

Oribitalne owijarki poziome do owijania produktów w folię stretch z funkcją wstępnego foliowania

Rodzaj produktu:

Maszyny do foliowania i owijania:

Owijarki poziome – półautomatyczne
Dzięki owijarkom poziomym półautomatycznym możemy owinąć produkt każdego rodzaju i kształtu. W naszej ofercie znajdują się urządzenia z serii  Spinner, Spinner BN, SpeedWrap, których cykl owijania możemy kontrolować za pomocą Programowalnego Sterownika Logicznego (PLC) oraz umieszczonego na kablu pedału start/stop. Seria Megi z kolei kontrolowana jest przez operatora zewnętrznym sterownikiem nożnym. Wszystkie serie tych owijarek poziomych wyposażone są w moduł mocowania i odcinania folii.

Owijarki poziome – automatyczne
Automatyczne owijarki poziome nie wymagają obsługi operatora. W serii Spinner/BN i SpeedWrap kontrola cyklu jest sterowana przez Programowalny Sterownik Logiczny (PLC). Ponadto seria ta charakteryzuje się posiadaniem kilu programów pracy, pneumatycznego docisku, dzięki któremu z łatwością owiniemy folią nawet najbardziej niestabilne ładunki, a także w falownik prędkości owijania. Seria Magi, oprócz mniejszej wagi i gabarytów, funkcjonalnością przypomina serię Spinner.

Pełne foliowanie automatyczne, czyli owijarki poziome Full Close (FC)
Warto zwrócić także uwagę na serię owijarek automatycznych FC (Full Close), które zapewniają kompletne foliowanie towarów o różnych wielkościach w folię stretch i/lub folię bąbelkową, piankę, papier. Ich sterowanie odbywa się poprzez Programowalny Sterownik Logiczny (PLC) z panelem dotykowym. Ponadto istnieje także możliwość personalizacji programów owijania.

Systemy SpeedWrap to wysoko wydajne systemy owijania długich a wąskich produktów. Idealne rozwiązanie do pakowania karniszy, profili, rur i innego rodzaju dłużycy. Systemy SpeedWrap idealnie sprawdzają się zarówno w liniach pakujących jak również jako niezalezne stanowisko pakowania.

Systemy Custom Made (SCM) to między innymi RandomHeat i CustomFix. Dzięki wieloletniemu doswiadczeniu, wielu kontaktom i podejmowaniu wyzwań jesteśmy w stanie wykonać systemy pakujące "Szyte na miarę". Możemy się pochwalić projektami min do pakowania kanap i sof, kabin prysznicowych, blach dachowych, drzwi pancernych, bram garażowych i ogrodzeń.

Owijarki manualne to proste urządzenia pakujące w folię stretch. Podawanie produktu odbywa się ręcznie po podajniku rolkowym.

Automaty poziome do owijania folią stretch to wydajne rozwiązania które przyspieszają proces i wymagają minimum personelu.

W pełni automatyczne systemy owijania "Full close" zapewnia doskonałe zabezpieczenie produktu zarówno od boków jak i frontów produktu.

SpeedWrap to seria maszyn do owijania długich i wąskich produktów z duzą prędkoscią. Możliwosć pracy w lini jak również jako maszyna wolno stojąca.

Systemy foliowania wstępnego i obkurczania całosci produktu. Alternatywne rozwiązanie gdy folia stretch nie zapewnia zadowalającego efektu estetycznego.

Systemy pakowania produktów nietypowych, gabarytowych. Maszyny pakujące szyte na miarę do pakowania np, sof, kabin prysznicowych, blachy, okien itp.

ODWIEDŹ NAS NA TARGACH

LIGNA 2017, 22 - 26 May
HANOVER - Germany
Hall 17, Stand A25

TOP jQuery(window).on('load',function () { jQuery.getScript('//platform.twitter.com/widgets.js'); }); });