FORGOT YOUR DETAILS?

CREATE ACCOUNT

Praca

Jesteś osobą ambitną, otwartą i kreatywną, lubisz wyzwania i rozwiązywanie ciekawych problemów?

Chcesz pracować w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, wykorzystującej najnowsze technologie i umożliwiającej ciągłe doskonalenie się?

Chcesz mieć stałą styczność z nowinkami technicznymi w przemyśle?

Szukamy właśnie Ciebie

Dołącz do naszego zespołu, czeka na Ciebie:

  • stabilna praca i możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • przyjazna atmosfera
  • przejrzyste warunki zatrudnienia

Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowiskach:

Praca

Doradca techniczno – handlowy

Opis stanowiska:

- Aktywna sprzedaż maszyn/części zamiennych oferowanych przez firmę,
- Nawiązywanie i efektywne podtrzymywanie stałych relacji z klientami,
- Prowadzenie prezentacji dotyczących oferowanych produktów,
- Nadzór nad procesem dostawy i montażu maszyny u klienta,
- Doradztwo techniczne dotyczące montażu i uruchomienia maszyny u klienta,
- Doradztwo techniczne i opieka posprzedażowa,
- Sporządzanie raportów handlowych.

Wymagania:

- Doświadczenie w sprzedaży B2B dóbr technicznych,
- Mile widziane doświadczenie w sprzedaży maszyn/urządzeń w sektorze produkcyjnym,
- Mile widziane doświadczenie w sprzedaży maszyn pakujących,
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego (zwłaszcza w piśmie – korespondencja mailowa, słownictwo techniczne),

- Wykształcenie min. średnie,
- Predyspozycje handlowe,
- Upór i konsekwencja w dążeniu do założonych celów,
- Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji handlowych,
- Kultura osobista i biznesowa,
- Mile widziany własny samochód (na okresie próbnym),
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Niezbędne narzędzia do pracy,

- Umowę o pracę.