Forgot your details?
Create account

O NAS

 

W Novumpack nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań pomagających naszym klientom konkurować na rynku. Jesteśmy oddani budowaniu zaufania i dobrych relacji z naszymi klientami. Pod koniec dnia usatysfakcjonowany klient jest tym, co naprawdę sprawia, że ​​nasz wysiłek ma sens.

Oferta naszej firmy to cztery filary. Głównym segmentem działalności są maszyny pakujące którym zajmuje się dział Novumpack zaopatrujący naszych klientów w szerokie spektrum maszyn i systemów do zabezpieczania produktów. W ofercie posiadamy min maszyny do pakowania termokurczliwego, zgrzewania folii, owijania folią stretch pionowo i poziomo, systemy zaklejania i formowania kartonów, maszyny do pakowania próżniowego.

Jesteśmy przedstawicielem takich producentów jak Strojplast, Ear-Flap, Valko, Euromatic. W ofercie posiadamy również systemy do produkcji i pakowania materacy jako przedstawiciel firmy MERTMAKINA producenta materacy zapewniamy kompleksową obsługę w tym zakresie. Zapewniamy kompleksowe wyposażenie linii produkcyjnych do materacy począwszy do cięcia materiału, po przez obszywanie a kończąc na pikowaniu i formowaniu sprężyn. Oferujemy również systemy do pakowania i rolowania materacy.

DELTAPACK to kolejny filar naszej działalności. Jesteśmy Polskim producentem innowacyjnych foliarek kopertowych do pakowania kosmetyków, papierosów, płyt CD/DVD i innych opakowań. Nasze foliarki kopertowe to idealne uzupełnienie dużych linii produkcyjnych jak i ekonomiczne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Najstarszą częścią firmy jest Novum Office zajmujący się kompleksowym wyposażeniem biur. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym profilem naszej działalności na naszych stronach internetowych

NASZA OBIETNICA

Oferowany przez nas sprzęt z linii Profesjonalnej jest ręcznie produkowany i zwracamy dużą uwagę na szczegóły, ponieważ uważamy, że szczegóły decydują o różnicach. Dokładna inspekcja każdego urządzenia jest wykonana przed jego dostarczeniem w celu zagwarantowania bezawaryjnej pracy. Gdy potrzebna jest pomoc, nasz serwis reaguje niezwłocznie na wszelkie zgłoszenia.

 

NASZE GWARANCJE

 

  • JAKOŚĆ I TRWAŁOŚĆ

Bezkompromisową jakość zawsze znajdował się w centrum naszej filozofii biznesowej. Szerokie doświadczenie w budowie maszyn, rygorystyczna kontrola jakości na wszystkich etapach procesu produkcyjnego oraz wysokiej jakości używane komponenty gwarantują niezawodność i trwałość naszych maszyn pakujących, co przekłada się na dużą wydajność i efektywność. Dotychczasowe doświadczenia wykazują aż 98% bezproblemowej pracy maszyn pakujących z linii Pro.

  • ELASTYCZNOŚĆ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ.

Nasi klienci są w centrum uwagi. Jesteśmy oddani budowaniu wzajemnego zaufania, dlatego zwracamy uwagę i słuchamy uważnie, aby zrozumieć dokładnie wyzwania klienta. Zadowolony klient jest tym, co naprawdę sprawia, że ​​nasz wysiłek ma sens.

  • TRADYCYJNY INNOWACYJNOŚĆ.

Od początku naszej działalności poszukujemy nowych rozwiązań, które pozytywnie wpływają na naszych klientów. Kreatywność i dbałość o szczegóły stanowiły część naszej filozofii biznesowej. Z dumą prezentujemy wiele innowacyjnych rozwiązań - od wprowadzania niewielkich ulepszeń aż po realizację większych pomysłów. Codziennie doskonalimy nasze umiejętności, zdobywamy nową wiedzę aby wszystko co robimy było bliżej doskonałości.

  • DEDYCJA DO JAKOŚCI

Nasze maszyny są zaprojektowane tak, aby służyć klientom z wysokimi wymaganiami: chodzi nie tylko o precyzyjne wykonanie i dbałość o szczegóły, ale o przyjazne dla użytkownika rozwiązania i łatwą obsługę. Każda maszyna podlega kontroli jakości na wszystkich etapach produkcji i jest testowana przed wysyłką. Udowadniamy nasze podejście do jakości, udzielając dodatkowych gwarancji na nasze maszyny.

  • DOŻYWOTNIA GWARANCJA NA KONSTRUKCJĘ RAMOWĄ
Solidne ramy naszych maszyn gwarantują, że działają one z powodzeniem również w najbardziej wymagających środowiskach przemysłowych. Ufamy naszej konstrukcji, a tym samym gwarantujemy dożywotni okres gwarancji na ramy.
  • DOŻYWOTNIA GWARANCJA NA TRANSFORMATORY
Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć naszym klientom wysokiej klasy urządzenia zgrzewające: wszystkie zgrzewarki impulsowe wyposażone są w transformatory elektryczne zaprojektowane zgodnie z naszymi własnymi specyfikacjami technicznymi. Testy wytrzymałościowe wykazały, że są najwyższej jakości, dlatego transformatory elektryczne naszej linii StrongHeart Sealers® otrzymują gwarancję na całe życie.

 

 

Nasze maszyny są skonstruowane w celu obsługi procesów produkcyjnych 24/7.
Działają dobrze w trudnych warunkach przemysłowych.

ROZWIĄZANIA SZYTE NA MIARĘ

Jeśli wymagasz specjalnego wyposażenia, proponujemy rozwiązania, które pozwolą lepiej sprostać Twoim potrzebom. Tworzymy maszyny o wymiarach niestandardowych, urządzenia do obsługi niestandardowych produktów, rozwiązania do paletyzowania oraz integracje naszych maszyny z liniami produkcyjnymi. Nasza wiedza techniczna służy naszym klientom najlepiej, jeśli chodzi o projektowanie unikalnych projektów. Jesteśmy partnerem oferującym niezawodne rozwiązania w dziedzinie pakowania po przez zgrzewanie i obkurczanie folii, formowanie pakietów i zgrzewek, wkładania ulotek, itp. Zapewniamy również automatyczne paletyzowanie pakowanych produktów.

Tworzymy dostosowane piece grzewcze do szerokiego zakresu zastosowań przemysłowych: polimeryzacja, suszenie, wulkanizacja, utwardzanie, podgrzewanie wstępne, stabilizacja, starzenie. Nasze piece są produktami ręcznie robionymi i są szeroko testowane przed wysyłką, aby zapewnić bezproblemową pracę.

Konstrukcja dopasowanych do siebie urządzeń uszczelniających stanowi część naszej codziennej procedury. Szczególne wymogi dotyczące zgrzewania mogą być spełnione poprzez dostosowanie naszych standardowych maszyn zgrzewających. Dokładne specyfikacje techniczne są definiowane zgodnie z ograniczeniami budżetowymi.
 

PRZYKŁADOWE REALIZACJE:

 

Jeśli wymagasz specjalnego wyposażenia, proponujemy rozwiązania, które pozwolą lepiej sprostać Twoim potrzebom.

SERWIS I WSPARCIE

Zawsze wspieramy naszych klientów po zainstalowaniu maszyny. Zapewnienie optymalnego wsparcia oznacza skuteczność w rozwiązywaniu problemów i szybkie organizowanie wsparcia terenowego w razie potrzeby.

Ważnym aspektem działalności firmy jest utrzymanie relacji naszych klientów na najwyższym możliwym poziomie. Mamy to na uwadze już podczas projektowania naszych maszyn:

  • Wykorzystane są tylko sprawdzone standardowe elementy, które umożliwiają łatwą i niedrogą konserwację przez cały cykl życia maszyny;
  • Dobrze przemyślana konstrukcja, ze szczególnym uwzględnieniem łatwości obsługi, aby umożliwić naszym klientom kontrolę nad procesem utrzymania w najwyższym możliwym stopniu.
  • Gdy potrzebna jest pomoc, jesteśmy tam dla naszych klientów z własnym zespołem serwisowym lub w koordynacji z zespołami serwisowymi naszych partnerów.
TOP jQuery(window).on('load',function () { jQuery.getScript('//platform.twitter.com/widgets.js'); }); });