Forgot your details?
Create account

Historia naszej firmy mimo że nie jest najdłuższa, doskonale odwzorowuje nasz rozwój i kierunek w którym zmierzamy. Głównym celem jest szukanie nowych rozwiązań które zapewnią naszym klientom zwiększenie produkcji, zmniejszenie kosztów związanych z pakowaniem oraz dostarczy rozwiązań nietypowych i spersonalizowanych. W związk uz tym wciąż poszukujemy nowych partnerów biznesowych, nowych rozwiązań. Nigdy nie stoimy w miejscu, idziemy do przodu w poszukiwaniu perfekcyjnych rozwiązań w dziedzinie pakowania produktów.

Linia czasu
2004

Start

Rozpoczęcie działalności

2009

Założenie Spółki Novum Office

Pierwszym etapem było powstanie firmy Novum Office, serca naszej działalności. Po dzień dzisiejszy prężnie rozwija się na terenie Krakowa, dostarczając swoim klientom niezbędne rozwiązania wspomagające ich codzienną pracę.

2013

Powstanie działu NovumPack

Novumpack powstał całkiem niedawno ale dzięki pracy ludzi z wieloletnim doświadczeniem jesteśmy w stanie konkurować nawet z "Dinozaurami" tej branży. Swoje kroki zaczynaliśmy od sprzedaży tanich maszyn produkcji Chińskiej które obecnie stanowią mniejszą część naszej oferty z Linii Ekonomicznej.

2014

Współpraca z Strojplast

Od zawsze stawiamy na rozwój i poszukiwania nowych rozwiązań. Po długich poszukiwaniach nawiązaliśmy współpracę ze Słoweńskim producentem maszyn pakujących STROJPLAST. Razem stanowimy siłę i wsparcie dla wymagających klientów zapewniając im niestandardowe rozwiązania w dziedzinie pakowania produktów.

2014

Nawiązanie współpracy z EUROMATIC i VALKO

Chcąc zapewnić stały dostęp naszym klientom do maszyn próżniowych nawiązaliśmy stałą współpracę z dwoma największymi producentami we Włoszech.

VALKO to nasza propozycja profesjonalnych maszyn próżniowych, traysealerów, pakowarek komorowych.

EUROMATIC to linia ekonomiczna urządzeń do pakowania próżniowego dla małych i średnich firm.

2015

Współpraca z Edda Makine

Nawiązanie współpracy z producentem maszyn do owijania poziomego. Dzięki współpracy z Edda Makine jesteśmy w stanie zapewnić wydajne systemy owijania produktów folią stretch dla branży meblarskiej i drzewnej.

2015

DELTAPACK - produkcja celofoniarek

DeltaPack to nasze rozwiązanie do pakowania produktów w folię BOPP. Doskonała alternatywa dla automatów pakujących lub ich uzupełnienie. Swoją produkcję opieramy tylko na europejskich podzespołach stawiając na wysoką jakość i funkcjonalność oferowanych maszyn do pakowania kopertowego. Nawiązaliśmy również współpracę z Marden Edwards - producentem automatycznych maszyn do foliowania.

2016

Debiut na targach TAROPAK

Po raz pierwszy zaprezentowaliśmy naszą ofertę na targach TAROPAK. Nasza propozycja maszyn z oferty STROJPLAST i EDDA spotkała się z dużym zainteresowaniem nie tylko klientów ale również konkurencji.

2016

Dystrybucja maszyn EAR-FLAP

Współpraca z grupą EAR-FLAP pozwala nam kompleksowo uzupełnić naszą ofertę o przemysłowe maszyny do zaklejania, składania, formowania kartonów, owijania palet, formowania i pakowania produktów z dużą wydajnością. Oferta EAR-FLAP to również pełna automatyzacja procesów produkcyjnych, składowania i transportu produktów.

2016

PRODUKCJA MATERACY

Posiadając szerokie kontakty i odpowiadając na potrzeby rynku oraz kierowane do nas zapytania. Wprowadziliśmy do oferty maszyny do produkcji i pakowania materacy marki MERT MAKINA.

2017

Targi LIGNA

Wraz z naszymi partnerami prezentujemy ofertę na międzynarodowych targach LIGNA w Hanowerze.

OBECNIE
TOP jQuery(window).on('load',function () { jQuery.getScript('//platform.twitter.com/widgets.js'); }); });