Forgot your details?
Create account

MASZYNY DO PRODUKCJI
i PAKOWANIA MATERACY

  • Pikowanie materacy
  • Obszywanie krawędzi
  • Cięcie materiału
  • Formowanie sprężyn
  • Pełne linie produkcyjne
lub

Maszyny do produkcji i pakowania materacy

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem najwyższej jakości urządzeń, maszyn oraz nowoczesnych technologii przeznaczonych do pakowania wszelkiego rodzaju produktów oraz maszyny do produkcji materacy dla branży tekstylnej i meblarskiej.

Drugą domeną naszej działalności jest dostarczanie maszyn dla branży meblarskiej pozwalających znacząco usprawniać procesy produkcyjne i zwiększać wydajność pracy. W naszej ofercie znajdują się innowacyjne urządzenia najwyższej jakości technologicznej. Nasze maszyny pracują w zakładach największych dostawców i liderów w sektorach produkcji materacy, mebli tapicerowanych oraz poduszek sypialnianych i meblowych.

Naszym celem jest zawsze jak najlepsze dopasowanie się do indywidualnych potrzeb każdego Klienta, poprzez wspólną analizę możliwości, kosztów, korzyści i wydajności. Wspomagamy rozwój przedsiębiorstw poprzez automatyzację, uproszczenie i przyspieszenie procesu produkcji. Jakość i niezawodność to wartości, którymi kierujemy się w codziennej pracy.

kontakt

Prezentacja wideo

Kliknij by pobrać katalog i specyfikację naszych maszyn.

Nasze maszyny pracują już w 65 krajach

ODWIEDŹ NAS NA MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH

Zobacz i zapoznaj się z naszymi rozwiązaniami i aktualnościami.

TOP if( typeof jQuery.fn.loupe != 'undefined' ){ jQuery('.eluid43367474 .kjq-loupe').loupe({ 'default_zoom': 150, 'default_size' : 160, 'apply_overlay' : false, 'drop_shadow' : false }); } jQuery(window).on('load',function () { jQuery.getScript('//platform.twitter.com/widgets.js'); }); });