Forgot your details?
Create account

MANUALNE OWIJARKI POZIOME (Horyzontalne)

Owijarki horyzontalne z serii MAGI w prosty sposób pomogą Ci zapakować min:

Maszyny do foliowania i owijania:

Owijarki poziome – półautomatyczne
Dzięki owijarkom poziomym półautomatycznym z serii MAGI możemy owinąć produkt każdego rodzaju i kształtu. W ofercie znajdują się urządzenia do poziomego owijania z serii MAGI których cykl owijania kontrolowany jest przez operatora zewnętrznym sterownikiem nożnym. Wszystkie serie tych owijarek poziomych wyposażone są w moduł mocowania i odcinania folii. Przenośniki rolkowe nienapędzane są dostępne w standardzie.

Jako dodatkowe zabepizeczenie produktu lub alternatywa do owijania folią stretch, proponujemy serię TapeMaster. Jest to unikalny system oklejania za pomocą taśmy klejącej. Oklejanie może odbywać się punktowo. Miejsce oklejania oznaczane jest po przez wskaźnik laserowy ułatwiający prawidłowe zabezpieczenie produktu.

Manualna owijarka pozioma (horyzontalna) MAGI450 to idealne rozwiązanie do pakowania profili, desek, listew drewnianych i aluminiowych. Prosta obsługa i niski koszt inwestycji sprawiają że jest to popularne rozwiązanie dla małych firm produkcyjnych.

Manualna owijarka horyzontalna MAGI1000 do pakowania paczek, przesyłek, desek i innych średnio gabarytowych produktów. Wyjątkowo prosta obsługa oraz solidne rolki transportowe pozwalają na pakowanie produktów o wadze do 100kg.

Innowacyjne rozwiązanie do owijania taśmą klejącą. Doskonałą alternatywa do punktowego zabezpieczania ładunków i przesyłek. Prosta obsługa i szybki cykl owinięcia. Automatyczne przytrzymywanie tasmy oraz automatyczne odcinanie oraz wskaźnik laserowy pozycji klejenia.

TOP jQuery(window).on('load',function () { jQuery.getScript('//platform.twitter.com/widgets.js'); }); });