Forgot your details?
Create account

Zgrzewarki impulsowe do folii

Zgrzewarki impulsowe do folii charakteryzują się szybką praca i prostą obsługa. Zgrzew folii wykonywany jest za pomocą elektrody grzewczej o temp. pracy 0-160/180 stopni. Zgrzewarki impulsowe pracują jedynie w momencie docisku ramienia grzewczego dzięki czemu są oszczędne i bezpieczne.Sterowanie procesem zgrzewania odbywa się za pomocą potencjometru którym ustawiamy czas zgrzewania folii.. Urządzenia zgrzewające tego typu pozwalają uzyskać szczelne zamknięcie i zgrzanie praktycznie każdego opakowania. Zgrzewarki impulsowe do folii to najprostsze rozwiązanie do zamykania worków foliowych lub zgrzewania rękawów.

Oferujemy różnego rodzaju zgrzewarki impulsowe w zależności od zastosowania i potrzeb klienta. Zgrzewarki stołowe zapewniają prostą obsługę i szybką pracę, są to bardzo wygodne i mobilne urządzenia. Zgrzewarki podłogowe to urządzenia z przeznaczeniem do większych wydajności – zapewniają wygodę pracy, szeroki i mocny zgrzew oraz większą niezawodność niż zgrzewarki stołowe.

Zgrzewarki do folii mogą być wyposażone w szerszy zgrzew lub dwie linie zgrzewu, nóż tnący lub elektrodę zgrzewająco odcinającą. Niektóre modele posiadają nadruk lub wytłaczanie znaków np daty czy nr serii na zgrzewie.

zgrzewarki do worków foliowych STROJPLAST

Wyświetlanie 1–20 z 33 wyników

TOP jQuery(window).on('load',function () { jQuery.getScript('//platform.twitter.com/widgets.js'); }); });