Forgot your details?
Create account

Pakowarki zewnętrzne

Pakowarki zewnętrzne – bezkomorowe często zwane również pakowarkami listwowymi to urządzenia o małych gabarytach które mogą pracować również jako urządzenia mobilne.

Pakowarki zewnętrzne wyposażone są najczęściej w listwy grzewcze o długości elementu zgrzewającego od 200 do 500 mm. Pakowany produkt w tym wypadku pozostaje poza urządzeniem a proces pakowania odbywa się po przez wysysanie powietrza z wewnątrz opakowania. We wnętrzu pakowarki listwowej umieszcza się jedynie końcówkę worka. Do pracy z użyciem większości pakowarek bezkomorowych potrzeba worków o fakturze moletowanej, umożliwia to sprawne odsysanie powietrza. Większe modele pakowarek komorowych, wyposażone są w metalową obudowę i wydajniejszą pompę. Rozwiązania tego typu używane w niewielkich restauracjach i zakładach, natomiast modele z plastikową obudową i małą pompą rekomendowane są do zastosowań domowych.

Urządzenia tego typu (pakowarki listwowe) często posiadają opcję usuwania powietrza (pakowania próżniowego) z zewnętrznych pojemników próżniowych np słoje, butelki, pojemniki gastronomiczne. Opakowania tego typu muszą być wyposażone w specjalne pokrywy, zakrętki z zaworem do pakowarek próżniowych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 13

TOP jQuery(window).on('load',function () { jQuery.getScript('//platform.twitter.com/widgets.js'); }); });