Forgot your details?
Create account

W naszej ofercie znajduje się szereg maszyn i urządzeń spełniających różne funkcje w procesie ogólnie pojętego pakowania. Proponujemy naszym klientom różne rozwiązania i typy maszyn pakujących począwszy od manualnych urządzeń, po przez półautomatyczne maszyny pakujące a kończąc na automatycznych systemach pakujących. W Naszej ofercie znajdują się miedzy innymi; tunele obkurczające, zaklejarki do kartonów, bandownice do taśm PP/PET, wiązarki ramowe, maszyny do spinania palet, urządzenia do zaszywania worków, różnego rodzaju zgrzewarki do folii (zgrzewarki, impulsowe, stałocieplne, zgrzewarki kątowe, kloszowe, indukcyjne), automatyczne i półautomatyczne owijarki do palet i wiele innych.

Przygotowana przez nas oferta podzielona jest na kilka kategorii i dostępna w menu po lewej lub w kategoriach poniżej. Jeśli nie znaleźli Państwo odpowiedniego dla siebie rozwiązania prosimy o kontakt, jesteśmy w stanie przygotować ofertę na maszyny pakujące do indywidualnych i nieszablonowych zastosowań.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą maszyn z linii profesjonalnej.

Z nami zapakujesz nie jedno

Tunele grzewcze w połączeniu z urządzeniem do wstępnego foliowania (zgrzewarka kloszowa lub foliarka) idealnie zabezpieczą produkt w formie zgrzewki lub szczelnego zamknięcia w folię

Półautomatyczne zaklejarki do kartonów w prosty i szybki sposób pozwolą zastąpić tradycyjne ręczne oklejarki. Maszyny do zaklejania kartonów dzięki swej wydajności stają się coraz bardziej popularne w zakładach produkcyjnych

Komorowe i listwowe pakowarki próżniowe to świetny sposób przedłużający trwałości produktu. Do celów produkcyjnych polecamy maszyny komorowe, do użytku półprofesjonalnego pakowarki listwowe będą idealnym rozwiązaniem.

Proste i wygodne narzędzia do zaszywania worków foliowych, jutowych, papierowych itp za pomocą nici poliestrowych. Możliwość zamontowania na statywie lub podwieszenia na balanserze.

Proste systemy i urządzenia przeznaczone do dozowania objętościowego i wagowego produktów sypkich, płynnych oraz wszelkiego rodzaju granulatów

Opakowania typu blister i skinpack to profesjonalne i estetyczne rozwiązanie. Proponujemy maszyny które w prosty sposób perfekcyjnie zabezpieczą Twój produkt.

Automatyczne , półautomatyczne i manualne datowniki, numeratory i narzędzia do oznaczania i nanoszenia daty na produktach. Trwałe oznaczenie towaru za pomocą technologi hotstampingowej lub nadruku natryskowego.

Szeroka oferta części zamiennych i akcesoria do maszyn pakujących. Wszelkiego rodzaju materiały eksploatacyjne dostępne od ręki.

Masz pytania?
Biuro obsługi klienta
Telefon kontaktowy +48 663 725 817
+48 506 099 846
Infolinia +48 126 530 406
+48 12 653 26 50
Pracujemy od 8:00 do 16:00 w dni robocze

 

Przesyłki realizowane są do godziny 12:00. Zamówienia po tej godzinie będą realizowane kolejnego dnia roboczego.

TOP jQuery(window).on('load',function () { jQuery.getScript('//platform.twitter.com/widgets.js'); }); });